(آشنائی با خــدمات بیمــه دندانپزشکـی ۳ ساله بیمه سرمد) جهت دنــدانهای سالــم و نـاسالم

همانگونه که مطلع می باشید خدمات دندانپزشکی یکی از پرهزینه ترین خدمات درمانی در کشور بوده که بدلیل بالا بودن هزینه ها مردم تازمان شروع درد دندان به دندانپزشکان مراجعه نمی کنند و زمانی که مراجعه می نمایند کار از کار گذشته و بایستی دندان مربوطه تخلیه شود .

لذا شرکت( بیمه سرمد )  جهت ارائه خدمات بیمه دندانپزشکی کلیه دندانهای سالم را پس از انجام معاینه و ارائه طرح درمان اولیه شناسائی نموده و تحت پوشش خود تا مدت سه سال و بافرانشیز ۱۰ درصد قرار خواهد داد و به جهت ارتقاء سلامت بهداشت دهان و دندان بیمه شدگان خود امکان ترمیم و بازسازی دندانهای ناسالم شما را با همکاری گروه تخصصی آرمانیستا و دندونت در ۲۵۰ مرکز طرف قرارداد با فرانشیز ۵۰ درصد فراهم نموده است، لذا پس از خرید بیمه نامه شما دارای دو پوشش برای دندانهای سالم از طریق (بیمه نامه سرمد) بصورت ۳ ساله و دندانهای ناسالم از طریق (طرح دندونت) بصورت یکساله می باشید که کارشناسان ما جهت هماهنگی در خصوص ارائه خدمات به شما آماده بوده و شما می توانید با استفاده از (اپلیکیشن دندونت) در خصوص تعیین وقت از مراکز و بهره برداری لازم از خدمات بیمه دندانپزشکی در هر دو بخش اقدام لازم را داشته باشید .

(ارقام به ریال می باشد)

مراحل استفاده از خدمات دندانپزشکی در مراکز طرف قرارداد پس از صدور بیمه نامه به شرخ ذیل می باشد .

۱تکمیل فرم پرسشنامه سلامت جهت بررسی و تائید پزشک معتمد . (به شرح پیوست)

۲-صدور بیمه نامه و ارسال یک پیامک با درج لینکهای مربوطه جهت مطالعه بیمه نامه صادره دردو بخش دندانهای سالم با فرانشیز ۱۰ درصد و دندانهای ناسالم با فرانشیز ۵۰ درصد و امکان بهره برداری و مشاهده مراکزطرف قرارداد و تعرفه های دندانپزشکی و شماره تلفنهای کارشناسان پشتیبان برای هر یک از بیمه شدگان .

۳هماهنگی با بیمه شدگان جهت اعزام آنان به نزدیکترین مراکز رادیو لوژی طرف قرارداد جهت اخذ عکس OPG از هر دو فک در خصوص ارائه طرح درمان و شناسائی دندانهای بیمه شده و تفکیک دندانهای ناسالم و سالم و ثبت آن در سامانه شرکت بیمه .

تبصره : حداکثرزمان تعیین شده جهت انجام اخذ عکس OPG و ارائه طرح درمان اولیه ۳ ماه از تاریخ شروع بیمه نامه می باشد.

۴-درصورت نیاز به ارائه خدمات دندانپزشکی برای دندانهای ناسالم بیمه شده می تواند از طریق اپلیکیشن دندونت جهت تعیین و انتخاب نزدیکترین دندانپزشک در محل زندگی خود اقدام لازم را انجام داده تا در اولین فرصت با هماهنگی کارشناسان به مراکز طرف قرارداد اعزام شده و اقدامات لازم جهت درمان دندانهای ناسالم با فرانشیز ۵۰ درصد تا سقف تعهد خریداری شده در طول یکسال اولیه قرارداد برای بیمه شده انجام پذیرد .

امتیازات خرید این بیمه نامه به شرح ذیل می باشد :

۱-دوره انتظار در این بیمه نامه وجود نداشته  به محض صدور بیمه نامه،بیمه شده می تواند کلیه دندانهای ناسالم خود را با فرانشیز ۵۰ درصد از طریق طرح دندونت در ۲۵۰ مرکز طرف قرارداد ترمیم نماید .

۲-در طول دوره بیمه ای سالیانه یکبار معاینه و چکاپ و همچنین جرمگیری برای دندانهای بیمه شده انجام می پذیرد و هزینه آن در تعهد بیمه سرمد می باشد .

۳-هزینه رادیولوژی جهت اخذ عکس OPG برای شناسائی دندانهای ناسالم و سالم در تعهد بیمه سرمد می باشد.

۴-تیم پشتیبانی قوی از طریق CRM  موجود در شرکت همواره در کنار بیمه شدگان بوده تا در هر زمان مورد نیاز پاسخگوی مشکلات و سوالات بیمه شدگان در طی دوره ۳ ساله قرارداد باشند .

۵-در این بیمه نامه کلیه خدمات دندانپزشکی می بایست در مراکز دندانپزشکی معرفی شده انجام پذیرد و امکان ارائه خدمات از طریق دندانپزشکان غیر طرف قرارداد وجود ندارد .

-لازم به ذکر است که جهت درمان دندانهای ناسالم حداکثر مهلت زمان در یکسال اول قرارداد بوده و در صورت عدم انجام درمان در سال اول و نیاز به اخذ خدمات برای دندانهای ناسالم در سال بعد بایستی حق بیمه جداگانه دراین بخش با تمدید بیمه نامه بخش دندانهای نا سالم انجام پذیرد.

جهت اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۸۸۴۳۰۷۹۰-۰۲۱ در ساعات اداری  در ساعات غیر اداری با شماره ۰۹۱۰۱۵۲۴۰۴۰ تماس حاصل نمائید .

کلیه حق و حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بنیان سلامت می باشد. 1390-1402