پاسخگویی به مشکلات شما افتخار ماست

هر لحظه در کنار شماییم

دفتر مرکزی :

تهران- خ شهید بهشتی – خیابان اندیشه –پلاک ۶۸- طبقه ۴

تلفن تماس در ساعات اداری

021-88430790

تلفن تماس در ساعات غیر اداری

09101524040

دندونت متعلق به شرکت بنیان سلامت پاسارگاد می باشد.

موافقت اصولی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد شرکت خدماتی با موافقت اصولی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به شماره ۶۸۶-۲۲/۰۸/۹۰ و همچنین وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می‌باشد.این شرکت با توجه به نیاز مبرم جامعه ایرانی با طراحی و عرضه خدمات پوشش دندانپزشکی گروهی و انفرادی و با همکاری با شرکت های بیمه گر ایرانی اقدام به ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای آحاد جامعه را نموده و از این طریق در کاهش خدمات دندانپزشکی که بسیار گران می باشد قدم شایسته ای را برداشته است.

شرکت بنیان سلامت پاسارگاد شرکت “بیمه” نیست. این شرکت موظف است براساس قوانین جاری کشور همه ریسک های بیمه پذیر خود را به شرکت های بیمه گر ایرانی واگذار نماید. اعضای بنیان سلامت در این موارد تحت پوشش بیمه گر قراردارند. اعضای بنیان سلامت در زمان عقد قرارداد عضویت، به بنیان سلامت برای دریافت پوشش بیمه نیابت می دهند. از این طریق کلیه اعضای مربوطه هم به پوشش بیمه ای موردنیاز خود دسترسی می یابند و هم در طول دوره عضویت خود از خدمات گسترده در بخش های خدمات پاسخگویی 24 ساعته، مشاوره و تعیین وقت از مراکز طرف قرارداد از طریق واحد CRM شرکت برخوردار میگردند.

شایان ذکر است کلیه اعضا به غیر از خدمات دریافتی دندانپزشکی می توانند از خدمات باشگاه مشتریان شرکت در بخش خدمات تخفیف‌دار بیمه ای، درمانی، زیبایی، گردشگری، پرستاری در منزل، حقوقی و … نیز به صورت رایگان بهره‌مند گردند.