دندانپزشکی

مراکز دندانپزشکی در ساری

دندانپزشکی-ساری

لیست مراکز دندانپزشکی در ساری

  1. دکتر نگین مس چی

شهر ساری_ خ قارن – پاساژ گل طبقه آخر
جهت خرید بیمه خدمات دندانپزشکی با پوشش %۵۰تا ۹۰% با شماره ۰۲۱۸۸۴۳۰۷۹۰ تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام :dr.n.meschi

دکتر نگین مس‌چی با تخصص در زمینه کامپوزیت، ارائه خدمات ترمیمی با استفاده از مواد مدرن و مقاوم به دندان‌ها انجام می‌دهد. همچنین، خدمات بلیچینگ برای بهبود رنگ و روشنایی دندان‌ها جزو تخصص‌های این پزشک ماهر محسوب می‌شود.

در زمینه لمینت نیز، دکتر نگین مس‌چی با استفاده از تکنیک‌ها و مواد مدرن، به بهبود ظاهر ظاهری دندان‌ها و ایجاد یک لبخند جذاب و زیبا می‌پردازد. از مزیت های مطب ایشان داشتن قراداد همکاری با بنیاد سلامت پاسارگاد است به همین منظور خدمات ارائه شده طبق تعرفه قیمت محاسبه می شود .

دکتر نگین مس چی

در رابطه با محصولات بنیان کارت و دندونت (تخفیف %۵۰تا ۹۰%) از شما دعوت می کنیم به ویدئو زیر توجه کنید.

2.دکتر معصومه یاسمی

آدرس :ساري بلوار خزر روبروي فرش مشهد ساختمان اكسير واحد ٤٠٤

جهت خرید بیمه خدمات دندانپزشکی با پوشش %۵۰تا ۹۰% با شماره ۰۲۱۸۸۴۳۰۷۹۰ تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام :dr.masumeyasami

با تخصص در حوزه دندانپزشکی اطفال، دکتر یاسمی به مراقبت از دندان‌ها و سلامت دهان کودکان می‌پردازد. او با درک عمیق از نیازهای خاص کودکان و توانایی برقراری ارتباط مثبت با آنها، تجربه‌یی دلنشین و راحت از مراجعه‌کنندگان به مطب خود ایجاد می‌کند.

خدمات دندانپزشکی اطفال شامل تشخیص و درمان مشکلات دندانی، آموزش بهداشت دهان و انجام روش‌های پیشگیری است. از جمله خدمات ارائه شده توسط دکتر یاسمی می‌توان به پرکردن ترکیبات دندانی، عصب کشی، و همچنین ارائه راهنمایی‌های بهداشت دهان و دندان برای والدین اشاره کرد.

دکتر معصومه یاسمی

3. دکتر سعید صمدی

آدرس :ساری بلوار خزر روبروی فرش مشهد جنب بستنی اسکیمو ساختمان اکسیر واحد 404

جهت خرید بیمه خدمات دندانپزشکی با پوشش %۵۰تا ۹۰% با شماره ۰۲۱۸۸۴۳۰۷۹۰ تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام :  dr.saeedsamadi

دکتر سعید صمدی، پزشک دندانپزشک با تخصص در زمینه کامپوزیت، درمان ریشه، روکش دندان و بلیچینگ، افتخار فارغ التحصیلی از دانشگاه شهید بهشتی را داراست. مطب ایشان در شهر ساری واقع شده و خدمات دندانپزشکی با کیفیت و تخصصی را با استفاده از دانش و تجربه حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

تخصص اصلی دکتر صمدی در زمینه کامپوزیت است، که به اصلاح و بهبود استحکام و ظاهر دندان‌ها با استفاده از مواد مدرن می‌پردازد. این پزشک فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی است، که نشان از تحصیلات بالا و آموزش متخصصانه او می‌باشد.

خدمات دندانپزشکی ارائه شده توسط دکتر صمدی شامل ترمیمات کامپوزیتی با رویکرد هوشمندانه به نظر گرفتن شکل و رنگ دندان‌ها، درمان ریشه با به کارگیری روش‌های پیشرفته، روکش دندان به منظور بهبود ظاهر و عملکرد آنها، و بلیچینگ به عنوان یک راهکار برای بهبود رنگ دندان‌ها ادامه می‌یابد.

دکتر سعید صمدی

4. دکتر مهدی مرتضوی

آدرس : شهر ساری ،خ معلم ، بعد از مسجد باقرزادگان ، ابتدای کوچه بهشتی
جهت خرید بیمه خدمات دندانپزشکی با پوشش %۵۰تا ۹۰% با شماره ۰۲۱۸۸۴۳۰۷۹۰ تماس حاصل فرمایید.

مطب دکتر مهدی مرتضوی در شهر ساری فعالیت دارد و در زمینه‌هایی از جمله عصب‌کشی، ترمیم دندان، جرم‌گیری، و جراحی لثه تخصص دارد. ایشان خدمات دندانپزشکی تخصصی را با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و روش‌های مدرن ارائه می‌دهند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد خدمات ارائه شده و ساعات کار مطب، می‌توانید با دفتر مطب تماس حاصل کنید.

در رابطه با خدمات پس از فروش دندونت و شرایط استفاده از آن (تخفیف %۵۰تا ۹۰%) از شما دعوت می کنیم به ویدئو زیر توجه کنید .

5. دکتر حسین برهانی

آدرس : شهر ساری ،خ امیر مازندرانی،روبروی بیمارستان امام، ابتدای خیابان فلسطین،مجتمع پزشکی پوریا،طبقه ۴
جهت خرید بیمه خدمات دندانپزشکی با پوشش %۵۰تا ۹۰% با شماره ۰۲۱۸۸۴۳۰۷۹۰ تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام : dr_borhani_dentist

دکتر غلام حسین برهانی، با تخصص در حوزه ایمپلنت و لمینت،  دندانپزشک با تجربه می‌باشد. ایشان به ارائه خدمات دندانپزشکی تخصصی در زمینه ایمپلنت (جراحی کاشت دندان مصنوعی) و لمینت (روکش دندان) متمرکز است. با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش‌های مدرن، دکتر برهانی به ترمیم و بهبود ظاهر دندان‌ها با رویکردی حرفه‌ای می‌پردازد. اگر به خدمات ایمپلنت یا لمینت نیاز دارید، می‌توانید با مطب ایشان تماس بگیریدیا با یج اینستاگرام ایشان در تماس باشید.

دکتر حسین برهانی

در رابطه با ایمپلنت های دندانی و ساختار آن در سایت  edgedentalhouston.com آمده است که :

What Are Cosmetic Dental ImplantsIf you want to be a success in this life, you need to be competent, have the required skills, with a good personal appearance. Your teeth and mouth is vital when you are interacting with other people. Not only the aesthetics, Single Tooth or any form of Tooth Loss, can hurt our speech quality. Also, Tooth Loss can also affect the way you chew things, and this can result in digestive issues; thus; it is affecting your livelihood. The good news is that you don’t need to worry since there is Tooth Replacement with high Success Rates due to the Tooth Implant Process.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *