قابل توجه کلیه کارکنان و اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان

بدینوسیله به اطلاع می رساندسازمان نظام مهندسی ساختمان جهت ارتقا سلامت دهان و دندان و کاهش هزینه ها و رفاه پرسنل و اعضاء سازمان با شرکت تعاونی بنیان سامت پاسارگاد که دارای450 مرکز دندانپزشکی(تخصصی و عمومی)در داخل کشور می باشد،انعقاد قرارداد همکاری نموده است.اهم طرح های پوشش دندانپزشکی به شرح جدول ذیل می باشد

شرایط و مزایای خدمات دندانپزشکی بنیان سلامت

1- این قرارداد به صورت انفرادی و یک واحد خانواده ارائه می گردد. درصورت خرید پوشش واحد خانواده هریک از اعضای خانواده به تنهایی یا همه اعضاء (مجموعاً) میتوانند تا سقف خدمات دندانپزشکی خریداری شده استفاده کنند.
2- اعضا خانواده عبارتند از: سرپرست، همسر و فرزندان که در زمان صدور کارت عضویت ارائه کپی صفحه دوم سرپرست الزامی می باشد.
3- حق اشتراک به صورت نقدی در هنگام صدور کارت دریافت می گردد.
4- کلیه اعضا می بایست فقط از مراکز طرف قرارداداستفاده نمایند .
5- شرکت تعاونی هیچگونه تعهدی نسبت به پرداخت هزینه و فاکتور های دندانپزشکی در مراکز غیر طرف قرارداد و آزاد را ندارد.
6- سهم پرداختی بیمار در هر 4 طرح با 50% فرانشیز نسبت به تعرفه های عمومی و تخصصی مصوب سال 1399 می باشد.
7- کلیه مواد قابل استفاده درجه یک و کلیه خدمات دندانپزشکی توسط دندانپزشکان طرف قرارداد دارای گارانتی یکساله می باشد.
8- به جهت تسهیل در ارائه خدمات به اعضاء هر فرد دارای یک مدیر پشتیبان 24 ساعته جهت راهنمایی و تعیین وقت از دندانپزشکان طرف قرارداد و همینطور رسیدگی به کلیه امور جاری و رفع هر گونه مشکل احتمالی در طول دوره قرارداد یک ساله خواهند بود .
9- به کلیه اعضا جهت مراجعه به مراکز و اخذ خدمات، کارت عضویت به همراه معرفی نامه صادر و تحویل می گردد.
10- به منظور ارائه خدمات سریع و مطلوب به کلیه اعضا این امکان فراهم گردیده تا اعضا بتوانند از طریق اپلیکیشن بنیان سلامت(لینک دانلود اپلیکیشن دندونت در پایین صفحه موجود است ) اقدام به تعیین وقت نموده و معرفی نامه خود را جهت مراجعه به مراکز طرف قرارداد دریافت نمایند.
11- به محض انعقاد قرارداد کلیه اعضاء بدون گذراندن دوره انتظار می توانند از خدمات دندانپزشکی در مراکز طرف قرارداد نیز برخوردار می باشند. کلیه دارندگان کارت عضویت از خدمات بیمه ای، درمانی در دیگر مراکز طرف قرارداد نیز برخوردار می باشند.
12-  امکان ارائه وام تا سقف200،000،000 ریال با اقساط 12 ماهه و بدون بهره به کلیه اعضا باشگاه مشتریان بنیان سلامت از طریق یکی از بانک های طرف قرارداد میسر می باشد.
13- کلیه دارندگان کارت دندانپزشکی عضو باشگاه مشتریان شرکت خواهند بود که از مزایای خدمات تخفیفدار باشگاه و نیز در طول یکسال عضویت بهره مند می باشند.