شرایط و مراحل خرید بیمه نامه دندانپزشکی در طرح اقساطی کیپا

بدینوسیله به اطلاع می رساند جهت ارتقا سلامت دهان و دندان و کاهش هزینه ها و رفاه اعضا محترم کیپا با شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد که دارای 350 مرکز دندانپزشکی (تخصصی و عمومی) در داخل کشور می باشد،انعقاد قرارداد همکاری نموده است. لذا کلیه اعضا محترم کیپا میتوانند کلیه طرح های دندانپزشکی نقره ای (50 درصد پوشش) ذیل را با 30درصد پیش پرداخت و 70% مابقی طی یک قسط با بازه زمانی 3 ماهه از محل کیف پول خود خریداری نمایند.

مراحل خرید اقساطی بیمه نامه دندانپزشکی دندونت 

گام اول : ابتدا یکی از طرح های ذیل با 30%پیش پرداخت (با ثبت کد تخفیف 70درصدی KIPA70) را از طریق درگاه سامان شرکت بنیان سلامت پاسارگاد انتخاب و بصورت نقدی پرداخت می نمائید.

گام دوم : سپس 70 درصد مابقی حق اشتراک(با ثبت کد تخفیف 30درصدی KIPA30) طرح انتخابی خود را از طریق درگاه کیپا از کیف پول خود بصورت اعتباری پرداخت نمائید.

گام سوم : اپلیکیشن دندونت را از روش های ذیل در گوشی خود نصب نمایید و از خدمات بیمه دندانپزشکی بدون دوره انتظار در 350مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد با فرانشیز 50درصد استفاده نمائید.

جهت تعیین وقت از دندانپزشکان و مشاهده مراکز طرف قرارداد و تعرفه خدمات دندانپزشکی، اپلیکیشن دندونت را در موبایل خود نصب و یا از نسخه تحت وب اپلیکیشن دندونت استفاده نمایید.​​

درصورت استفاده از گوشی های موبایل باسیستم عامل اندروید میتوانید نسخه اپلیکیشن دندونت را از کافه بازار دانلود نمایید.​

درصورت استفاده از گوشی های آیفون باسیستم عامل IOS و یا استفاده از کامیپوتر میتوانید از نسخه تحت وب اپلیکیشن استفاده نمایید.​