شرکت تعاونی تامین و مصرف کارکنان شاغل و بازنشسته آموزش و پرورش شهر تهران در راستای ارتقاء سلامت و با هدف کاهش هزینه‌های مرتبط با دهان و دندان و رفاه همکاران عزیز و با توجه به نبود پوشش بیمه‌ای مناسب در این حوزه در اقدامی حمایتی و با همکاری شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد از همه اعضای شرکت تعاونی تامین و مصرف کارکنان شاغل و بازنشسته آموزش و پرورش شهر تهران حمایت ویژه‌ای را آغاز نموده است.شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد بالغ بر 100مرکز دندانپزشکی تخصصی عمومی در داخل استان تهران تحت پوشش قرار داده و توانسته با نظارت صحیح و اصولی خدمات شایانی را به اعضاء ارایه دهد.لذا کلیه اعضای محترم شرکت تعاونی تامین و مصرف کارکنان شاغل و بازنشسته آموزش و پرورش شهر تهران می‌توانند کلیه طرحهای بیمه دندانپزشکی نقره‌ای (۵۰درصد پوشش) در 4 طرح را بصورت نقد و اقساط دریافت  نمایند.

طرح ها به صورت انفرادی و یا یک واحد خانواده ارائه می گردد و در صورت خرید پوشش طرح خانواده هریک از اعضا خانواده به تنهایی یا کل اعضا خانواده (مجموعاً) می توانند تا سقف خدمات دندانپزشکی خریداری شده استفاده نمایند.

خرید بیمه نامه دندانپزشکی بصورت اقساطی(30نقد مابقی طی 3 قسط ماهانه)

در صورت تمایل به خرید بیمه نامه دندانپزشکی بصورت اقساط (30% نقد و مابقی طی 3 قسط ماهانه ) میتوانید بصورت حضوری به آدرس : تهران ..... مراجعه نمائید و یا با شماره تلفن ......... تماس حاصل نمائید.

آشنایی با طرح های  4 گانه پوشش دندانپزشکی دندونت با فرانشیز 50%

درصورت تمایل به خرید نقدی بیمه دندانپزشکی با فرانشیز 50درصد بصورت انفرادی و یا خانواده  میتوانید با اعمال کد تخفیف5درصدی  amozesh  اقدام به انتخاب و خرید یکی از طرح های ذیل نمائید.