پاسخ پرسش های متداول درباره بنیان سلامت- FAQ

عضویت در باشگاه مشتریان دندونت به دو صورت انفرادی و گروهی بشرح زیر امکان پذیر می باشد.

علاقمندان به ثبت نام انفرادی با مراجعه به وب سایت باشگاه به نشانی /www.bonyansalamat.com نسبت به تکمیل فرم درخواست عضویت بصورت آنلاین( اینترنتی) اقدام مینمایند.

و پس از پرداخت حق عضویت سالیانه کارت عضویت از طریق پیک (در تهران) یا پست (شهرستانها) به آدرستان ارسال می شود پس از دریافت کارت عضویت خود از خدمات متنوع شبکه دندانپزشکان طرف قرارداد که شامل کلیه موارد عمومی و تخصص دندانپزشکی می شود استفاده می نمایند.

کارت عضویت اعضای محترم تحت برند دندونت بنام عضو صادر و به همراه بسته جامع اطلاع رسانی توسط پست سفارشی ارسال و تحویل خواهد شد.

در حالت ثبت نام گروهی که بیشتر مربوط به شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی میباشد، مشخصات کارکنان مورد نظر در قالب فایل اکسل به همراه مکاتبه ای رسمی به باشگاه اعلام می شود تا نسبت به ثبت نام گروهی و صدور کارت عضویت افراد معرفی شده اقدام گردد.

بدیهی است کارت های عضویت صادر شده جهت اعضای جدید تحویل نماینده شرکتها و موسسات متقاضی خواهد شد.

برخی از مزایا و امتیازات ارزشمند عضویت در باشگاه دندونت عبارتند از :

  1. دسترسی و استفاده از شبکه بزرگ مراکز دندانپزشکی معتبر و صاحب نام در بخش ارتودنسی, ایمپلنت, زیبایی دندان,عصب کشی ,پرکردن دندان و سایر خدمات مرتبط با دندانپزشکی
  2. دندانپزشکان طرف قراداد دندونت در تهران و سراسر ایران متعهد به استفاده از بهترین مواد و رعایت کلیه استاندارهای بهداشتی میباشد و جهت تضمین رعایت موارد ذکر شده به کلیه خدماتشان یکسال گارانتی داده میشود.
  3. دارندگان کارت دندونت انفرادی میتوانند بدفعات جهت گرفتن خدمات به دندانپزشکان طرف قرارداد دندونت در سراسر ایران تا سقف خدمات خریداری شده مراجعه می کنند.
  4. اعضاء جهت دریافت خدمات از مراکز دندانپزشکی هیچ گونه دوره انتظاری نداشته و از همان زمان دریافت میتوانند از خدمات کارت عضویت استفاده نمایند.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی کلیک کنید.

در حال حاضر بیش از 250.000 نفر از هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور عضو شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد می باشند و کارتهای عضویت تحت نام تجاری دندونت در بیش از 450 مرکز پذیرنده طرف قرارداد درکلیه بخش های عمومی و تخصصی و سایر خدمات مرتبط پذیرفته می شوند.

جهت اطلاع از آخرین وضعیت شبکه پذیرندگان طرف قرارداد دندونت:

– به وب سایت شرکت به نشانی www.bonyansalamat.com و در قسمت مراکز دندانپزشکی دندونت در منوی صفحه اصلی سایت مراجعه نمائید به انتخاب مراکز دندانپزشکی که بر اساس شهر و استان بتفکیک لیست شده انتخاب نمائید.

– فایل فهرست پذیرندگان طرف قرارداد در صفحه اصلی وب سایت باشگاه به نشانی www.bonyansalamat.com قابل دانلود و پرینت می باشد.

– با دانلود و نصب نرم افزار دندونت جهت تعیین نوبت بر روی گوشی تلفن همراه خود اقدام و بدینوسیله فهرست پذیرندگان به همراه ده ها امکان دیگر را با آخرین تغییرات همیشه همراه خود داشته باشید و از آن طریق نسبت به تعیین نوبت از پزشکان طرف قرارداد اقدام نمایید.

خیر مبالغ شارژ شده بر روی دندونت از مراکز پذیرنده طرف قرارداد قابلیت برداشت ندارد و صرفا می توان برای پرداخت هزیه های خدمات دندانپزشکی در شبکه دندانپزشکان طرف قرارداد با دندونت از ان استفاده کرد.

بر اساس سیاست جاری دندونت موضوع انعقاد قرارداد همکاری با پذیرنده جدید واجد شرایط در شهر های کشور در برنامه کاری مدیریت شرکت قرار دارد. همچنین اعضای محترم می توانند برای معرفی مراکز مورد نظر خود جهت عقد قرارداد توسط بنیان سلامت (دندونت) نام حوزه فعالیت و شماره تماس آن مرکز را به آدرس الکترونیکی info@bonyansalamat.com رسال فرمایند.

خیر, دندونت صرفا در مراکزهای طرف قرارداد درج شده در وبسایت رسمی bonyansalamat.com قابل استفاده میباشد.

به منظور رفاه بیشتر کاربران و اعضای محترم باشگاه همگام با تکنولوژی نوین ارتباطات و اطلاعات ، شرکت بنیان سلامت پاسارگاد با برند (دندونت) پس از دریافت نماد الکترونیکی دائمی 2 ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت نسبت به راه اندازی و توسعه خدمات خرید آنلاین از طریق وب سایت اینترنتی خود به نشانی www.bonyansalamat.com اقدام نموده است. پس از تکمیل شدن مراحل خرید دندونت به ادرس درج شده از طرف شما ارسال خواهد شد

پس از تکمیل مراحل خرید و پرداخت حق عضویت از طریق خرید آنلاین از وبسایت یا خرید تلفنی با بخش فروش (02143316-024188473001) کارت عضویت دندونت درخواستی در تهران حداکثر 24 ساعته و در شهرستانها 2 تا 3 روز کاری از طریق پست ارسال و تحویل درب منزل تان خواهد شد.

بله , مراکز طرف قرارداد دندونت ارایه دهنده کلیه خدمات دندانپزشکی شامل ایمپلنت و لامینت کامپوزیتی و سرامیکی و ارتودنسی هم میباشد که در صورت نیاز اعضا به این خدمات از طریق واحد تعیین نوبت هماهنگی های لازم جهت استفاده خدمات انجام میپذیرد.

تماس با بنیان سلامت

در صورت داشتن سوال لطفا با شماره های 02143316-02188473001 در تماس باشید

ارتباط در واتساپ 1

تماس تلفنی با ما

کلیه حق و حقوق این وب سایت متعلق به دندونت می باشد. 1390-1400