معرفی دندونت

معرفی شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد (با برند تجاری دندونت)

از 50 تا 90 درصدپوشش دندانپزشکی

شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد شرکت خدماتی با موافقت اصولی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به شماره 686-22/08/90 و همچنین وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می‌باشد.این شرکت با توجه به نیاز مبرم جامعه ایرانی با طراحی و عرضه خدمات پوشش دندانپزشکی گروهی و انفرادی و با همکاری با شرکت های بیمه گر ایرانی اقدام به ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای آحاد جامعه را نموده و از این طریق در کاهش خدمات دندانپزشکی که بسیار گران می باشد قدم شایسته ای را برداشته است.

شرکت بنیان سلامت پاسارگاد شرکت “بیمه” نیست. این شرکت موظف است براساس قوانین جاری کشور همه ریسک های بیمه پذیر خود را به شرکت های بیمه گر ایرانی واگذار نماید. اعضای بنیان سلامت در این موارد تحت پوشش بیمه گر قراردارند. اعضای بنیان سلامت در زمان عقد قرارداد عضویت، به بنیان سلامت برای دریافت پوشش بیمه نیابت می دهند. از این طریق کلیه اعضای مربوطه هم به پوشش بیمه ای موردنیاز خود دسترسی می یابند و هم در طول دوره عضویت خود از خدمات گسترده در بخش های خدمات پاسخگویی 24 ساعته، مشاوره و تعیین وقت از مراکز طرف قرارداد از طریق واحد CRM شرکت برخوردار میگردند.

شایان ذکر است کلیه اعضا به غیر از خدمات دریافتی دندانپزشکی می توانند از خدمات باشگاه مشتریان شرکت در بخش خدمات تخفیف‌دار بیمه ای، درمانی، زیبایی، گردشگری، پرستاری در منزل، حقوقی و … نیز به صورت رایگان بهره‌مند گردند.

پوشش دندانپزشکی بنیان سلامت پاسارگاد

معرفی شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد ارایه دهنده خدمات دندانپزشکی در 300 مرکز طرف قرارداد در کل کشور

 • خدمات ویژه دندانپزشکی

  امکان استفاده از خدمات دندانپزشکی در 300 مرکز و کلینیک دندانپزشکی طرف قرارداد با تخفیف 50 الی 90 درصدی بر اساس نوع طرح انتخابی از طرف عضو در خدمات دریافتی دندانپزشکی قابل ارائه می باشد.

 • مشاوره اختصاصی

  استفاده رایگان از خدمات مشاور اختصاصی (Personal Adviser) به صورت شبانه روزی ویژه تمامی اعضای باشگاه دندونت جهت برنامه ریزی و تعیین وقت از دندانپزشکان، پیشنهاد دندانپزشک مناسب و متخصص با توجه به نوع بیماری عضو محترم و همچنین راهنمایی جهت استفاده از دیگر خدمات باشگاه مشتریان

 • مزایای بنیان سلامت

  دسترسی و استفاده از شبکه بزرگ مراکز دندانپزشکی معتبر و صاحب نام در بخش ارتودنسی, ایمپلنت, زیبایی دندان,عصب کشی , پرکردن دندان و سایر خدمات مرتبط با دندانپزشکی (عمومی و متخصص)

  دندانپزشکان طرف قرارداد دندونت در تهران و سراسر ایران متعهد به استفاده از بهترین مواد و رعایت کلیه استاندارهای بهداشتی می باشد و جهت تضمین رعایت موارد ذکر شده به کلیه خدماتشان یکسال گارانتی داده می شود.

  در ارائه خدمات هیچ گونه دوره انتظاری جهت ارائه خدمات وجود ندشته و از همان زمان دریافت قرارداد عضویت امکان ارائه خدمات به عضو مهیا می باشد.

  جهت کسب اطلاعات تکمیلی کلیک کنید.

شرایط عضویت در باشگاه مشتریان

عضویت گروهی

کلیه شرکتهـا و موسسات دولتی و خصوصی میتوانند مشخصات پرسنل خود را طی مکاتبه ای رسمی از طریق آدرس ایمیـل bonyansalamat@gmail.com یا تماس با بخش فروش به باشگاه اعلام نمایند تا نسبت به ثبت نام گروهی و صدور قرارداد عضویت افراد معرفی شده اقدام گردد. بدیهی است قرارداد عضویت صـادر شده تحویـل نماینده شرکت هـا و موسسـات متقاضـی میگـردد.

عضویت انفرادی

علاقمندان به عضویت انفرادی و خانوادگی در محصولات بنیان سلام(دندونت) میتوانند با مراجعه به بخش عضویت به تکمیل فرم درخواست عضویت به صورت آنلاین اقدام و از خدمات متنوع شبکه دندانپزشکان طرف قرارداد به علاوه جوایز و مشوق های استثنایی و هیجان انگیز باشگاه برخوردار شوند قرارداد عضویت اعضای محترم (دندونت) به نام عضو صادر و از طریق پیامک با درج لینک های دسترسی بابت مشاهده قرارداد و مراکز و تعرفه ها و روش دانلود اپلیکیشن دندونت جهت تعیین نوبت از مراکز دندانپزشکی ارسال خواهد شد.

سفارش آنلاین دندونت

به منظور رفاه بیشتر کاربران و اعضای محترم باشگاه و همگام با تکنولوژی نوین ارتباطات و اطلاعات ، دندونت پس از دریافت نماد اعتماد الکترونیک دائمی 1 ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت نسبت به راه اندازی و توسعه خدمات خرید آنلاین از طریق وب سایت اینترنتی خود به نشانی www.bonyansalamat.com اقدام نموده است.

اعضای محترم باشگاه مشتریان بنیان سلامت با هر یک از کارتهای بانکی خود میتوانند با مراجعه به بخش خرید آنلاین وب سایت باشگاه با اطمینان و آرامش کامل نسبت به پرداخت حق عضویت (دارای نماد الکترونیکی) از تخفیفات و امتیازات متناسب با سطح عضویت کارت طلایی (سازمانی، گروهی) و یا نقره ای(انفرادی و خانواده) بصورت کامل برخوردار شوند.

نرم افزار و اپلیکیشن تعیین نوبت از مراکز طرف قرارداد

جهت دریافت نرم افزار اپلیکیشن دندونت میتوانید نسبت به دانلود و نصب نرم افزار مربوطه بر روی گوشی تلفن همراه و یا تبلت دارای سیستم عامل ویندوز و اندروید اقدام نمائید.

لطفا جهت دانلود اینجا کلیک کنید.