دندانپزشکی

قرارداد غربالگری رایگان دندان برای سهامداران سهام عدالت

قرارداد غربالگری رایگان دندان برای سهام داران سهام عدالت کشور منعقد گردید

قرارداد غربالگری رایگان دندان برای سهامداران سهام عدالت در پایان نشست ظهر امروز که با حضور توکلی رئیس هئیت مدیره ی تعاونی های سهام عدالت کشور، علی اکبری مدیر عامل اندیشکده ی سهام عدالت کشور و سلطانی رئیس هئیت مدیره ی شرکت تعاونی خدمات بهداشتی درمانی بنیان سلامت پاسارگاد (بنیان کارت) برگزار گردید قرارداد همکاری اندیشکده سهام عدالت کشور با شرکت تعاونی مذکور در خصوص قرارداد غربالگری رایگان دندان برای سهامداران سهام عدالت کشور منعقد گردید.قرارداد غربالگری رایگان دندان برای سهامداران سهام عدالت

بر اساس این قرارداد و برای اولین بار در کشور غربالگری رایگان دندان در وسعت ملی وارد فاز اجرایی شد. رئیس هئیت مدیره ی اتحادیه ی تعاونی های سهام عدالت کشور در خصوص دلیل انعقاد قرارداد غربالگری گفت: سلامت سهام داران همواره دغدغه ی اصلی مدیران سهام عدالت کشور بوده و خواهد بود لذا در فاز نخست غربالگری دندان برای سهام داران که یکی از موضوعات اصلی  غربالگری سلامت سهام داران می باشد در اولویت قرار گرفته است.

زیرا بیش از 90% از سهام داران دارای مشکلات عدیده ی دندان هستند. توکلی در ادامه افزود: امیدوار است با انجام این غربالگری که در مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت تعاونی صورت خواهد گرفت، سهام داران بتوانند با استفاده از خدمات شرکت تعاونی که ویژه ی آنان در نظر گرفته شده نسبت به درمان دندان های خود که دارای اهمیت به سزایی در سلامت آن ها است اقدام نمایند.

در ادامه مدیر عامل اندیشکده سهام عدالت ضمن تایید نقطه نظرات آقای توکلی افزود: اندیشکده سهام عدالت بنابر ایدئولوژی مهریایی خود و به منظور اجرایی نمودن دکترین تعاون دانش محور که همانا مشارکت دادن خیل عظیم و میلیونی سهام داران اندیشکده سهام عدالت کشور در آموزش، تشکیل و ترویج تعاونی های نوین با رویکرد ذهنیت سازی،فرهنگ سازی و جریان سازی اکسیر مهریایی اندیشکده در جهت ایجاد امکان بهره برداری سهام داران از منافع مادی و معنوی حاصل از پروژه ها و محصولات می باشد اولویت خود را، انجام اقدامات جدی و موثر در خصوص سلامت آنان قرار داده است.

قرارداد غربالگری رایگان دندان برای سهامداران سهام عدالت و بنیان کارت

240129 181811 270

در پایان سلطانی رئیس هئیت مدیره ی شرکت تعاونی ضمن ابراز خشنودی خود از این که می تواند از طریق مراکز درمانی طرف قرارداد در جهت پیشگیری و درمان  مشکلات دندان اعضای سهام عدالت سهمی هر چند کوچک  داشته باشد اضافه نمود: این شرکت بلافاصله پس از انعقاد قرارداد آمادگی کامل دارد که پذیرای خیل عظیم سهام داران اندیشکده در مراکز درمانی خود بوده و از طریق اپلیکیشن بنیان کارت خدمات باشگاه مشتریان اعم از چکاپ رایگان و تسهیل گری فرآیند درمان را در اختیار سهام داران قرار دهد.

 

 

منبع خبر سامانه سهام عدالت

 

شرایط و قیمت بیمه دندانپزشکی دندونت

قرارداد غربالگری رایگان دندان برای سهامداران سهام عدالت

2 نظر در “قرارداد غربالگری رایگان دندان برای سهامداران سهام عدالت

  1. Reza گفت:

    سلام خسته نباشید ببخشید جزئیات طرح این قرارداد غربالگری رایگان دندان برای سهام داران سهام عدالت هنوز معلوم نشده؟ منظورم اینه که اولویت بندیا چیاست؟ یا اینکه صرفا معاینه و ویزیت رایگانه یا برای درمانم هزینه رو پرداخت می کنند و یا تخفیفی می دن یا نه؟

  2. دنیا مهدوی گفت:

    خب به نظرم این واقعا ایده خوبیه چون دیگه چند وقتیه که هزینه های درمان دندان خیلی بالا رفته و این طرح غربالگری رایگان دندان خیلی میتونه کمک کنه که افرادی که مشکل دارن بدون نگرانی زیاد برای هزینه ها به فکر درمان باشند فقط ببخشید هنوز معلوم نشده که این طرح از کی اجرایی میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *