طرح پایش سلامت دهان و دندان ویژه کارخانجات ،سازمانهای دولتی و خصوصی و مدارس و دانشگاه ها و بانک های کشور به همراه بیمه دندانپزشکی

همانگونه که مستحضر می باشید ریشه بسیاری از امراض و بیماریها همواره مشکلات دهان و دندان بوده و یکی از گرانترین هزینه های درمان در کشور نیز هزینه های خدمات دندانپزشکیمی باشد که بعلت بی توجهی در پیشگیری و عدم چکاپ دوره ای شاهد هزینه های سنگین و گران برای پرسنل و خصوصاً کارفرمایان مربوطه می باشیم

در راستای ماده ۹۲ قانون کار همواره کارفرمایان در خصوص انجام چکاپ ادواری در بخش آزمایش خون، شنوایی سنجی،  بینایی سنجی اقدام به انجام چکاپ می نمایند ولی در خصوص انجام چکاپ و معاینه خدمات دندانپزشکی اقدامی صورت نمی پذیرد .

 حال با عنایت به مطالب فوق الاشاره، این شرکت تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سال ۱۳۹۰ تاکنون با تعدادی از دندانپزشکان و پزشکان متخصص شکل گرفته وبسته چکاپ و معاینه و پایش سلامت دهان و دندان ودرمان پس از آن را جهت دندان های ناسالم  برای پرسنل محترم آن سازمان در محل آن شرکت و ۳۰۰ مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد خوددر استان تهران  و حومه  و کل استان های کشور فراهم نموده تا از این طریق کلیه پرسنل و حتی خانواده محترمشان امکان انجام چکاپ و معاینه دندانپزشکی و رفع مشکلات  دندان را از طریق سیستم نوبت دهی آنلاین و اپلیکیشن تعیین وقت این شرکت به نحو مطلوب داشته باشد.

 

خلاصه مراحل اجرایی طرح معاینه ، چکاب  و درمان دندانپزشکی به شرح ذیل می باشد:

 گام اول –انتخاب یکی از طرحهای چهارگانه پوشش بیمه دندان پزشکی با فرانشیز ۵۰ درصد و صدور بیمه نامه گروهی برای پرسنل محترم آن شرکت

گام دوم – استقرار یونیت دندان پزشکی سیار این شرکت به همراه دندان پزشک و دستیار جهت انجام معاینه و چکاب و ارائه طرح درمان در استان تهران بوده و دردیگر استان های کشور نیز براساس مراجعه اعضا به مراکز طرف قرارداد طرح درمان توسط دندان پزشک معتمد شرکت و یا دندان پزشکان طرف قرارداد این شرکت در مراکز استان ها وشهرستان های کشور قابل انجام خواهد بود.

  • تبصره : در صورت نیاز به اخذ عکس OPG  طبق تشخیص دندان پزشک با ارائه سرنسخه به کارکنان عکسOPG  از هر دوفک  اخذ  و به دندانپزشک جهت ارائه طرح درمان عرضه می گردد.

گام سوم – تشکیل پرونده الکترونیک پالایش سلامت  دهان و دندان مربوط به دندان های ناسالم برای هر یک از پرسنل  و ارائه آن به مدیریت آن سازمان

گام چهارم–هدایت پرسنل به ۳۰۰ مرکز طرف قرارداد در استان تهران و  یا کلیه استان های کشور از طریق اپلیکیشن تعیین نوبت دندونت  جهت انجام درمان براساس طرح درمان استخراج شده در پرونده الکترونیک پایش سلامت برای هر یک از پرسنل

 

مزایای طرح پیشنهادی معاینه ، چکاب و درمان دندانپزشکی پس از آن  :

۱-کلیه خدمات قابل عرضه به بیماران براساس طرح درمان اولیه مندرج در پرتال تحت وب موجود نزد دندان پزشکان از طریق دندان پزشکان معتمد شرکت مدیریت و نظارت میگردد تا از پرداخت هزینه های اضافی برای بیماران اجتناب گردد.

۲-تعرفه قابل اجرا در ۳۰۰ مرکز دندان پزشکی به عنوان یک تعرفه حداقلی نزدیک به تعرفه وزارت بهداشت بوده که این مطلب میتواند از بعد کاهش هزینه درمان با توجه به پرداخت ۵۰ درصد هزینه ها توسط بیماران بسیار مطلوب و مورد توجه قرار گیرد .

۳-دسترسی آسان پرسنل در سیستم تعیین نوبت آنلاین این شرکت با نصب اپلیکیشن تعیین وقت (دندونت )

۴-با توجه به گستردگی مراکز طرف قرارداد در تهران و حومه  هر پرسنل به همراه  خانواده خود  براحتی می تواند با نصب اپلیکیشن تعیین نوبت (دندونت )تعیین  وقت نموده و به نزدیکترین مرکز درمانی این شرکت مراجعه و از خدمات معاینه و چکاپ و درمان پس از آن بهره مند شوند.

۵-کلیه پرسنل پس ازمراحل انجام چکاپ و معاینه و انجام خدمات دریافتی توسط واحد CRMشرکت از آنان نظرسنجی شده تا رضایتمندی لازمه درخصوص خدمات دریافتی نیز مورد بررسی قرار گیرد.

۶-ضمانت اجرا : این شرکت باانعقادقراردادهمکاری بادندانپزشکان معتبرودارای سابقه حرفه‌ای تضامین لازم را به جهت ارائه خدمات مطلوب درقالب رعایت نرخ وتعرفه مصوب به اعضااین شرکت تعاونی بااستفاده ازمواددرجه یک ورعایت احترام به مشتریان واعضامعرفی شده رااخذ نموده تاازاین طریق شاهدرضامندی هرچه بیشتراعضاازخدمات مربوطه باشیم.

۷-در صورت نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی این شرکت تضمین محصولات درجه یک و همچنین گارانتی یکساله خدمات را در خصوص درمانهای انجام شده ارائه خواهد نمود.

۸-در صورت وجود پوشش دندان پزشکی در قرارداد درمان تکمیلی آن شرکت با یکی از شرکت های بیمه گر موجود درکشور امکان ارائه فاکتور درمان های انجام شده برای هریک از پرسنل توسط دندان پزشکان طرف قرارداد این شرکت وجود داشته تا با ارائه فاکتور مربوطه کلیه پرسنل بتوانند هزینه خسارت دندان پزشکی خود را براساس قرارداد موجود در قرارداد تکمیـلی از شرکت بیمه گر مربوطه دریافت نمایند .

 

 

ارقام به تومان می باشد.

درصورت تمایل به همکاری می توانید با شماره تلفن ۴۳۳۱۶-۰۲۱ داخلی ۱۳۶ در ساعات اداری و شماره ۰۹۱۰۴۵۱۲۸۲۸ در ساعات غیراداری تماس حاصل نمائید.

کلیه حق و حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بنیان سلامت می باشد. 1390-1402