طرح پایش سلامت دهان و دندان ویژه کارخانجات،سازمانهای دولتی و خصوصی و مدارس و دانشگاه ها

همانگونه که مستحضر هستید ریشه بسیاری از امراض و بیماریها همواره مشکلات دهان و دندان بوده و یکی از گرانترین هزینه های درمان در کشور نیز هزینه های خدمات دندانپزشکی می باشد که به علت بی توجهی در پیشگیری و عدم چکاپ دوره ای همواره شاهد هزینه های سنگین و گران برای کارگر و بعضاً کارفرما می باشیم، در راستای اجرای ماده 92 قانون کار همواره کارفرمایان درخصوص انجام چکاپ ادواری در بخش آزمایش خون، شنوائی سنجی، بینائی سنجی اقدام به انجام چکاپ می نمایند ولی در خصوص انجام چکاپ و معاینه خدمات دندانپزشکی اقدامی صورت نمی پذیرد.

حال با عنایت به مطالب فوق الاشاره، این شرکت تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سال 1390 تاکنون با تعدادی از دندانپزشکان و پزشکان متخصص شکل گرفته و بسته معاینه ، چکاب و پایش سلامت دهان و دندان و متعاقب آن درمان دندان های تخریب شده را برای پرسنل محترم آن سازمان در 450 مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد خود فراهم نموده تا از این طریق کلیه پرسنل و حتی خانواده محترمشان امکان انجام چکاپ و معاینه دندانپزشکی را از طریق سیستم نوبت دهی آنلاین و اپلیکیشن تعیین وقت این شرکت به نحو مطلوب داشته باشد.

لازم به ذکر است که پس از انجام معاینه و چکاپ و شناسایی مشکلات دندانی پرسنل این امکان وجود داشته تا درصورت تمایل پرسنل خدمات عمومی دندانپزشکی و درمان دندان های تخریب شده را در محل مورد نظر یا مراکز طرف قرارداد این شرکت با لحاظ تعرفه حداقلی مصوب با اعمال 50 درصد فرانشیز برای پرسنل ارائه نموده تا از اینطریق شاهد رضایتمندی هرچه بیشتر آن مدیریت و پرسنل محترم آن سازمان از خدمات این شرکت تعاونی باشیم.

سلامت

خلاصه و اهم مزایای بسته خدمات طرح معاینه ، چکاب ،و پایش سلامت دهان و دندان به شرح ذیل می باشد:

1-انجام ویزیت و چکاپ و معاینه دهان و دندان توسط دندانپزشکان معتمد این شرکت براساس معاینه حضوری و یا عکس های OPGدریافتی در 450 مرکز دندان پزشکی طرف قرارداد
2- تشکیل پرونده پایش سلامت دهان و دندان با اعلام مشکلات موجود دندانی برای هر یک از پرسنل و ارائه آن به مدیریت آن سازمان
3-ارائه خدمات درمان دندان پزشکی جهت درمان مشکلات دندانی پایش شده در محل سازمان یا شرکت یا مراکز درمانی طرف قرارداد تا سقف حداکثر 100،000،000 ریال برای کلیه پرسنل جهت کلیه دندان های تخریب شده با 50 درصد فرانشیز و با اعمال تعرفه حداقل مصوب شرکت بنیان سلامت
4- دسترسی آسان پرسنل در سیستم تعیین نوبت آنلاین این شرکت با نصب اپلیکیشن تعیین وقت (دندونت)
5- با توجه به گستردگی مراکز طرف قرارداد در تهران و حومه و کلیه استانهای کشور( 450مرکز طرف قرارداد) هر پرسنل براحتی می تواند با نصب اپلیکیشن تعیین نوبت به نزدیکترین مرکز درمانی این شرکت مراجعه و از خدمات معاینه و چکاپ و درمان اولیه این شرکت بهره مند شوند.
6-کلیه پرسنل پس از مراحل انجام چکاپ و معاینه و انجام خدمات دریافتی توسط واحد CRMشرکت از آنان نظرسنجی شده تا رضایتمندی لازمه درخصوص خدمات دریافتی نیز مورد بررسی قرار گیرد.
7- در صورت نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی این شرکت تضمین محصولات درجه یک و همچنین گارانتی یکساله خدمات را در خصوص درمانهای انجام شده ارائه خواهد نمود.
8- درطرح مذکورکلیه خدمات دندانپزشکی شامل کشیدن،جرم گیری،بروساژ،انواع ترمیم،پرکردن، درمان ریشه و روکش طبق تعرفه مصوب بنیان سلامت با فرانشیز 50 درصد به شرح تعرفه پیوست قابل ارائه می باشد .

در ضمن به استحضار می رساند که در صورت انعقاد قرارداد همکاری کلیه پرسنل و خانواده محترم میتوانند به صورت رایگان از خدمات باشگاه مشتریان این شرکت نیز بهره مند گردند.

درصورت تمایل به همکاری و آشنایی بیشتر از خدمات این شرکت تعاونی خواهشمند است با شماره تلفن 43316-021 تماس حاصل نمایید.

کلیه حق و حقوق این وب سایت متعلق به دندونت می باشد. 1390-1400