نحوه استفاده از خدمات دندانپزشکی دندونت

نحوه استفاده از خدمات دندانپزشکی و سهم پرداختی اعضاء :

1) کلیه اعضا دارای یک کارت خدمات دندانپزشکی خواهند بود که در آن سقف خدمات قابل ارائه و فرانشیز(سهم پرداختی بیمار )ذکر شده است و بیمار می بایست در زمان مراجعه به مراکز طرف قرارداد کارت اشتراك خود و مدرک شناسائی معتبر را به همراه خود داشته باشد.

*ارائه خدمات توسط شرکت بنیان سلامت و هدایت عضو به مراکزدندانپزشکی به شرح ذیل می باشد :

1- در صورت نیاز عضو به خدمات دندانپزشکی می بایست از طریق اپلیکیشن تعیین وقت بنیان سلامت(دندونت) اقدام به ارسال درخواست تعیین وقت نماید. شایان ذکر است که افراد دارای گوشی موبایل با سیستم عامل اندروید میتوانند اپلیکیشن را از کافه بازار ویا سایت شرکت بنیان سلامت دانلود و نصب نمایند و افراد با گوشی موبایل با سیستم عامل IOS و یا کامپیوتر میتوانند از طریق سامانه تحت وب شرکت به آدرس dandunet.com اقدام به ورود به صفحه کاربری خود نمایند.

2-بررسی و تایید درخواست بیمه شده توسط کارشناسان شرکت و صدور معرفی نامه

3-مراجعه بیمار به مراکز دندانپزشکی و دریافت خدمات و پرداخت فرانشیز هزینه درمان به مراکز طرف قرارداد طبق تعرفه مصوب بنیان سلامت می باشد. (همراه داشتن کارت ملی به همراه کارت در مراکز طرف قرارداد الزامی است.)

4-مراکز طرف قرارداد موظف به درج کلیه درمان های انجام شده در سامانه بنیان سلامت می باشند.

5-تماس با بیمار جهت بررسی رضایتمندی از نحوه ارائه خدمات دریافت شده توسط واحد CRM شرکت

6- کارت اشتراك صرفاً برای صاحب آن قابل استفاده بوده و طرف اول ملزم به کنترل مدارک اعضاء جهت جلوگیری ازهرگونه تخلف میباشد.

1