دندانپزشکی انفرادی و خانواده

برای تماس رایگان با کارشناسان این شرکت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تماس رایگان

شرکت بنیان سلامت پاسارگاد شرکت خدماتی با موافقت اصولی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به شماره 686-22/08/90 و همچنین وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می باشد.این شرکت با توجه به نیاز مبرم جامعه ایرانی با طراحی و عرضه خدمات پوشش دندانپزشکی گروهی و انفرادی و با همکاری با شرکت های بیمه گر ایرانی اقدام به ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای آحاد جامعه را نموده و از این طریق در کاهش خدمات دندانپزشکی که بسیار گران می باشد قدم شایسته ای را برداشته است.

شرکت بنیان سلامت پاسارگاد شرکت “بیمه” نیست. این شرکت موظف است براساس قوانین جاری کشور همه ریسک های بیمه پذیر خود را به شرکت های بیمه گر ایرانی واگذار نماید. اعضای بنیان سلامت در این موارد تحت پوشش بیمه گر قراردارند. اعضای بنیان سلامت در زمان عقد قرارداد عضویت، به بنیان سلامت برای دریافت پوشش بیمه نیابت می دهند. از این طریق کلیه اعضای مربوطه هم به پوشش بیمه ای موردنیاز خود دسترسی می یابند و هم در طول دوره عضویت خود از خدمات گسترده در بخش های خدمات پاسخگویی 24 ساعته، مشاوره و تعیین وقت از مراکز طرف قرارداد از طریق واحد CRM شرکت برخوردار میگردند.

شرایط و مزایای خدمات دندانپزشکی کارت دندونت(انفرادی و خانواده)

1- این محصول به صورت 3 طرح انفرادی و یک طرح واحد خانواده ارائه می گردد. درصورت خرید پوشش واحد خانواده هریک از اعضای خانواده به تنهایی یا همه اعضاء (مجموعاً) میتوانند تا سقف خدمات دندانپزشکی خریداری شده استفاده کنند.
2- اعضا خانواده عبارتند از: سرپرست، همسر و فرزندان که در زمان صدور دفترچه عضویت ارائه کپی صفحه دوم سرپرست الزامی می باشد.
3- حق اشتراک به صورت نقدی در هنگام صدور کارت دریافت می گردد.
4- کلیه اعضا می بایست فقط از مراکز طرف قرارداد استفاده نمایند .
5- شرکت تعاونی هیچگونه تعهدی نسبت به پرداخت هزینه و فاکتور های دندانپزشکی در مراکز غیر طرف قرارداد و آزاد را ندارد.
6- سهم پرداختی بیمار در هر 4 طرح با 50% فرانشیز نسبت به تعرفه های عمومی و تخصصی مصوب سال 1400می باشد.
7- کلیه مواد قابل استفاده درجه یک و کلیه خدمات دندانپزشکی توسط دندانپزشکان طرف قرارداد دارای گارانتی یکساله می باشد.
8- به جهت تسهیل در ارائه خدمات به اعضاء هر فرد دارای یک مدیر پشتیبان 24 ساعته جهت راهنمایی و تعیین وقت از دندانپزشکان طرف قرارداد و همینطور رسیدگی به کلیه امور جاری و رفع هر گونه مشکل احتمالی در طول دوره قرارداد یک ساله خواهند بود .
9- به کلیه اعضا جهت مراجعه به مراکز و اخذ خدمات، کارت عضویت به همراه معرفی نامه صادر و تحویل می گردد.
10- به منظور ارائه خدمات سریع و مطلوب به کلیه اعضا این امکان فراهم گردیده تا اعضا بتوانند از طریق اپلیکیشن بنیان سلامت به نشانی dandunet.com اقدام به تعیین وقت نموده و معرفی نامه خود را جهت مراجعه به مراکز طرف قرارداد دریافت نمایند.
11- به محض انعقاد قرارداد کلیه اعضاء بدون گذراندن دوره انتظار می توانند از خدمات دندانپزشکی در مراکز طرف قرارداد نیز برخوردار می باشند. کلیه دارندگان کارت عضویت از خدمات بیمه ای، درمانی در دیگر مراکز طرف قرارداد نیز برخوردار می باشند.
12- امکان ارائه وام تا سقف 200،000،000 ریال با اقساط 12 ماهه و بدون بهره به کلیه اعضا باشگاه مشتریان کارت دندونت از طریق بانک طرف قرارداد میسر می باشد.
13- کلیه دارندگان کارت دندونت عضو باشگاه مشتریان شرکت خواهند بود که از مزایای خدمات تخفیفدار باشگاه و نیز در طول یکسال عضویت بهره مند می باشند.

برای عضویت و خرید کارت دندانپزشکی کارت دندونت بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

عضویت و خرید کارت