درخواست همکاری دندانپزشکان

ضمن عرض سلام و ادب خدمت دندانپزشکان محترم همانگونه که قبلا به اطلاع رسید این شرکت تعاونی با توجه به اهلیت قانونی و حقوقی خود مبنی بر نوع فعالیت درمانی، پزشکی آمادگی دارد تا درصورت رعایت اصول حرفه‌ای و همچنین استانداردهای مورد نظر خود با دندانپزشکان معتبر و حرفه ای و خوش نام اقدام به انعقاد قرارداد و همکاری جهت بهره‌مندی اعضا خود در مراکز درمانی (مطب و یا کلینیکهای دندانپزشکی) نماید.

بنابراین خواهشمند است ضمن مطالعه پیش نویس قرارداد همکاری که در آن استانداردهای مورد نیاز این شرکت تعاونی قید گردیده و با مطالعه تعرفه های عمومی و تخصصی ارائه شده درصورت تمایل به همکاری و انعقاد قرارداد، مراتب درخواست همکاری در فرم ثبت نام را تکمیل نموده و برای ما بفرستید تا در اولین فرصت ضمن تماس کارشناسان این شرکت با شما و بازدید از محل مطب یا درمانگاه اقدامات لازم برای انعقاد قرارداد و همکاری با شما انجام شود.

ارتباط با امور دندانپزشکان :

آقای مقدم

مدیر امور دندانپزشکان

آقای مقدم مدیر پشتیبانی دندانپزشکان طرف قرارداد با تعاونی بنیان سلامت را عهده دار است . دندانپزشکان محترم جهت هماهنگی و عقد قرارداد همکاری می توانند با ایشان از طریق تلفن 02143316 یا تلفن همراه :09010000128 در ارتباط باشند.

کلیه حق و حقوق این وب سایت متعلق به دندونت می باشد. 1390-1400