درخواست همکاری دندانپزشکان

درخواست همکاری دندانپزشکان

ضمن عرض سلام و ادب خدمت دندانپزشکان محترم همانگونه که قبلا به اطلاع رسید این شرکت تعاونی با توجه به اهلیت قانونی و حقوقی خود مبنی بر نوع فعالیت درمانی، پزشکی از وزارت بهداشت و تعاون و آموزش پزشکی آمادگی دارد تا درصورت رعایت اصول حرفه‌ای و همچنین استانداردهای مورد نظر خود با دندانپزشکان معتبر و حرفه ای و خوش نام اقدام به انعقاد قرارداد و همکاری جهت بهره‌مندی اعضا خود در مراکز درمانی (مطب و یا کلینیکهای دندانپزشکی) نماید.

این شرکت دارای اعضاء بسیار فراوان بوده که پس از انعقاد قرارداد همکاری امکان معرفی و استفاده از خدمات آن مرکز طبق توافقات بعمل آمده نسبت به تعرفه توافق شده میسر خواهد شد.

بنابراین خواهشمند است ضمن مطالعه پیش نویس قرارداد همکاری که در آن استانداردهای مورد نیاز این شرکت تعاونی قید گردیده و با مطالعه تعرفه های عمومی و تخصصی ارائه شده درصورت تمایل به همکاری و انعقاد قرارداد، مراتب درخواست همکاری در فرم ثبت نام را تکمیل نموده و برای ما بفرستید تا در اولین فرصت ضمن تماس کارشناسان این شرکت با شما و بازدید از محل مطب یا درمانگاه اقدامات لازم برای انعقاد قرارداد و همکاری با شما انجام شود.

درصورت تمایل به عضویت میتوانید از طریق لینک موجود اپلیکیشن دندونت اقدام به ثبت نام و عضویت فعال خود را با این شرکت داشته باشید

لینک اپلیکیشن دندونت

ارتباط با امور دندانپزشکان :

آقای مقدم

مدیر امور دندانپزشکان
دندانپزشکان محترم جهت هماهنگی و عقد قرارداد همکاری می توانند با ایشان از طریق تلفن ۰۲۱۴۳۳۱۶ یا تلفن همراه :۰۹۰۱۰۰۰۰۱۲۸ در ارتباط باشند.

جهت شروع همکاری ، لطفا این فرم را تکمیل بفرمائید تا کارشناسان مجموعه برای پیگیری این درخواست با شما تماس داشته باشند

کلیه حق و حقوق این وب سایت متعلق به شرکت بنیان سلامت می باشد. 1390-1402

از همراهی شما سپاسگذاریم!

در صورتی که در استان های زنجان، هرمزگان، گلستان، خوزستان و بوشهر ساکن هستید لطفا تعرفه خدمات در استان های خاص، در غیر اینصورت تعرفه خدمات در استان های عادی را دانلود کنید.